XI - XII KOLEJKA
OPATOWSKIEJ LIGI FUTSALA
20.I. 2019
1. BARTBRUK.PL- ĆMIELÓW - AGRO SERWIS 1-8
(zaległy mecz z dn. 16.XII.2018)
C.Cieśla-1**P.Frańczak-2,D.Szewczyk-3,K.Łokiec-2,G.Zięba-1
BARTBRUK.PL- ĆMIELÓW: Hubert Czerpak, Daniel Czuba, Tomasz Stawiarski, Jakub Cebula, Szymon Ziółkowski, Cezary Cieśla, Ernest Rozmysłowski, Łukasz Portacha, Piotr Kiljański, Michał Czupryn,, Cezary Wysoki, Piotr Cichocki
AGRO SERWIS: Patryk Dulny, Łukasz Orłowski, Kamil Łokieć, Piotr Frańczak, Karol Sapała, Jakub Łowicki, Grzegorz Zięba,
Jakub Bilski, Michał Sidor, Piotr Sorbian, Damian Szewczyk
2. GOK SADOWIE - GKS 1996 IWANISKA 2-3
J.Sokołowski-1,K.Kowalski-1***P.Papaj-2,D.Kozłowski-1
GOK SADOWIE: Sebastian Dębniak, Konrad Kijanka, Kamil Kowalski, Robert Krzemiński, Bartłomiej Kwapisz, Bartosz Saracen, Tomasz Wójcik, Konrad Kania, Jakub Sokołowski, Jerzy Nowak
GKS 1996 IWANISKA: Grzegorz Chruściel, Damian Kozłowski, Patryk Papaj, Filip Swiderski,
Nikodem Kuchniak, Emil Skuza Marcin Skuza , Łukasz Murdza
3. STOLARNIA DREWIENKO - AGRO SERWIS 1-12
B.Nowak-1***D.Szewczyk-2,K.Łokieć-3,G.Zięba-1,P.Frańczak-6,
STOLARNIA DREWIENKO: Sławek Tomaszewski, Lech Pustuła, Rafał Stan, Jakub Kończyk, Bartek Nowacki, Olaf Reimos,
Henryk Kiljański, Sławomir Smera, Adam Sobczak, Jakub Górecki, Mateusz Dzikowski
4. BARTBRUK.PL- ĆMIELÓW - EKO MAX KORNACICE 2-8
T.Stawiarski-1,C.Cieśla-1***M.Frelich-1,P.Sokołowski-1,M.Kacała-1,K.Bełczowski-5
EKO MAX KORNACICE: Łukasz Turski, Michał Mikosa, Przemysław Sokołowski, Przemysław Błajszczak,
Piotr Zając, Kamil Bełczowski, Michał Hołody, Mariusz Kacała, Michał Frelich, Adrian Kolasa
5. STOLARNIA DREWIENKO - GOK SADOWIE 2-7
B.Nowak-1,H.Kilijański-1***T.Wójcik-1,J.Sokołowski-5,S.Dębniak-1
6. SZKOŁA NA GÓRCE - AGRO SERWIS 2-13
P.Frańczak-6,G.Zięba-1,K.Łokieć-2,D.Szewczyk-1,S.Rusak-2***P.Stępień-1,W.Opala-1
Szkoła na Górce – Krówka Opatowska: Filip Szemraj, Kacper Wałek, Piotr Stepień, Jakub Łukawski, Robert Gubernat,
Dawid Smalera, Jakub Niedbała, Paweł Giepard, Tomasz Wąsik, Wiktor Opala, Jakub Niedbała, Mateusz Wróblewski, Dawid Orłowski,
Dawid Dziedzic
7. BARTBRUK.PL- ĆMIELÓW - GOK SADOWIE 5-0
T.Stowiarski-1,P.Kiljański-1,D.Czuba-1,J.Cebula-1,P.Cichoski-1
8. SZKOŁA NA GÓRCE - EKO MAX KORNACICE 2-9
P.Stępień-1,P.Giepard-1***P.Sokołowski-5,M.Kacała-1,Ł.Turski-1,A.Kolasa-1,K.Bełczowski-1
IX - X KOLEJKA
OPATOWSKIEJ LIGI FUTSALA
19.I. 2019
1. VOLTURI PIOTRÓW - STOLARNIA DREWIENKO 6-1( awansem z ostatniej kolejki rundy rewanżowej)
R.Krawczyk-4,Sz.Fit-2***M.Tomasik-1
2. DAJTA NAM WYGRAĆ - EKO MAX KORNACICE 0-5
M.Hołody-2, A.Kolasa-1, K.Bełczowski-1, samob-1
3. STOLARNIA DREWIENKO - GKS 1996 IWANISKA 1-3
O.Reimos-1***D.Kozłowski-1, K.Szczepański-1, E.Skuza-1
4. VOLTURI PIOTRÓW - SZKOŁA NA GÓRCE 11-1
R.Krawczyk-4, M.Wasik-1,P.Pietruszka-1,M.Partyka-1, Sz.Fit-4***P.Stępień-1
5. EKO MAX KORNACICE - GKS 1996 IWANISKA 5-3 (zaległy mecz z dn. 16.XII.2018)
K.Bełczowski-3,M.Hołody-1,A.Kolasa-1***E.Skuza-1,P.Papaj-2
6. DAJTA NAM WYGRAĆ - SZKOŁA NA GÓRCE 6-3
D.Łobuz-3,A.Michałowski-3***D.Orłowski-1, K.Adamczak-1, K.Niedbała-1
7. EKO MAX KORNACICE - VOLTURI PIOTRÓW 1-5 (zaległy mecz z dn. 15.XII.2018)
P.Sokołowski-1**** M.Wasik-2, Ł.Bęben-1, Sz.Fit-1, P.Pietruszka-1
8. GKS 1996 IWANISKA - SZKOŁA NA GÓRCE 8-3
E.Skuza-1,D.Kozłowski-1, K.Prokop-1, P.Papaj-5 **** P.Stępień-2,W.Opala-1
9. GOK SADOWIE - EKO MAX KORNACICE 2-5
T.Wójcik-1,J.Sokołowski-1***M.Mikosa-2,P.Błajszczak-1,P.Sokołowski-1, K.Bełczowski-1
10. VOLTURI PIOTRÓW - DAJTA NAM WYGRAĆ 9-5
( awansem z IX – X KOLEJKI 20.I. 2019)
R.Krawczyk-4,M.Wasik-1,Ł.Bęben-2,M.Partyka-1,Sz.Fit-1**A.Czajka-3,D.Łobuz-2
VI - VII KOLEJKA
OPATOWSKIEJ LIGI FUTSALA
16.XII. 2018
1. GOK SADOWIE - AGRO SERWIS 0-11
P.Franczak-6,P.D.Szewczyk-2,G.Zięba-2,J.Bilski
2. VOLTURI PIOTRÓW - GKS 1996 IWANISKA 5-2
M.Wasik-2,Sz.Fit-1,P.Kaczmarczyk-1,M.Partyka-1**P.Papaj-1
3. DAJTA NAM WYGRAĆ - GOK SADOWIE 5-8
A.Rutkowski-2,A.Michałowski-1,K.Foremniak-2**K.Kijanka-3,K.Kowalski-3,S.Dębniak-2
4. GKS 1996 IWANISKA - AGRO SERWIS 3-6
P.Papaj-2,D.Kozłowski-1**P.Frańczak-2,D.Szewczyk-1,J.Łowicki-1,G.Zięba-1,J.Bilski-1
5. VOLTURI PIOTRÓW - GOK SADOWIE 4-1
M.Wasik-1,Sz.Fit-1,P.Kaczmarczyk-1***K.Kania-1(samob) , S.Dębniak-1
6. STOLARNIA DREWIENKO - DAJTA NAM WYGRAĆ 8-4
J.Górecki-1,A.Sobczyk-2,J.Kończyk-3,H.Kilijański-1, H.Kilijański-1 (samob)***A.Michałowski-1,K.Foremniak-2
7. VOLTURI PIOTRÓW - AGRO SERWIS 1-3
P.Kaczmarczyk-1**P.Frańczak-2,D.Szewczyk-1
8. STOLARNIA DREWIENKO - SZKOŁA NA GÓRCE 6-1
H.Kilijański-2,J.Górecki-2,J.Kończyk-1,A.Sobczyk-1**P.Giepard-1
9. BETONOWA ZIELEŃ ĆMIELÓW - DAJTA NAM WYGRAĆ 6-2
H.Czerpak-3,P.Kilijański-1,C.Cieśla-2**A.Rutkowski-1,A.Michałowski-1
EKO MAX KORNACICE - GKS 1996 IWANISKA- na prośbę Kierownika drużyny EKO MAX – mecz został przełożony na najbliższy termin .
V - VI KOLEJKA
OPATOWSKIEJ LIGI FUTSALA
15.XII. 2018
1. EKO MAX KORNACICE - VOLTURI PIOTRÓW
mecz został przełożony na inny termin na prośbę Kierownika drużyny VOLTURI
2. GOK SADOWIE - BETONOWA ZIELEŃ ĆMIELÓW 1-3
K.Niedbała-1**D.Czuba,P.Kilijański-2
3. EKO MAX KORNACICE - STOLARNIA DREWIENKO 7-4
Ł.Turski-1,M.Hołody-3,K.Bełczowski-3**H.Kilijański-1,J.Górecki-1,J.Kończyk-2
STOLARNIA DREWIENKO: Sławek Tomaszewski, Lech Pustuła, Rafał Stan, Jakub Kończyk, Bartek Nowacki, Olaf Reimos, Henryk Kiljański, Sławomir Smera, Adam Sobczak, Jakub Górecki
EKO MAX KORNACICE: Łukasz Turski, Michał Mikosa, Przemysław Sokołowski, Przemysław Błajszczak,
Piotr Zając, Kamil Bełczowski, Michał Hołody, Mariusz Kacała, Michał Frelich,
4. GKS 1996 IWANISKA - GOK SADOWIE 4-1
D.Kozłowski-2,E.Skuza-1,M.Skuza-1**K.Kania-1
GKS 1996 IWANISKA: Grzegorz Chruściel, Damian Kozłowski, Patryk Papaj, Filip Swiderski, Nikodem Kuchniak, Emil Skuza, Marcin Skuza , Łukasz Murdza
5. BETONOWA ZIELEŃ ĆMIELÓW - STOLARNIA DREWIENKO 7-3
H.Czerpak-2,D.Czuba-1,J.Cebula-1,P.Kiljiański-1,C.Cieśla-1,E.Rozmysłowski-1
6. EKO MAX KORNACICE - AGRO SERWIS 1-4
K.Bełczowski-1**P.Frańczak-3,D.Szewczyk-1
AGRO SERWIS: Patryk Dulny, Łukasz Orłowski, Kamil Łokieć, Piotr Frańczak, Karol Sapała, Jakub Łowicki, Grzegorz Zięba, Jakub Bilski, Michał Sidor, Piotr Sorbian, Damian Szewczyk
7. GOK SADOWIE - SZKOŁA NA GÓRCE 5-1
B.Kwapisz-1,T.Wójcik-2,K.Kania-1,K.Niedbała-1**F.Szemraj-1
Szkoła na Górce – Krówka Opatowska: Jakub Piątek, , Filip Szemraj, Sebastian Mazur, Kacper Wałek, Piotr Stepień, Jakub Łukawski, Robert Gubernat, Dawid Smalera, Jakub Niedbała, Paweł Giepard, Tomasz Wąsik
8. DAJTA NAM WYGRAĆ - GKS 1996 IWANISKA 3-2
K.Surowiec-1,B.Niedbała-1,K.Foremniak-1**P.Papaj-2
DAJTA NAM WYGRAĆ OSTROWIEC Św. : Arek Michałowski, Ksawery Foremniak, Bartosz Niedbała, Piotr Uliański, Arek Rutkowski, Norbert Pustuła ,Dawid Łobuz,Andrzej Mularski,Karol Surowiec
9. BETONOWA ZIELEŃ ĆMIELÓW - SZKOŁA NA GÓRCE 10-2
H.Czerpak-6,P. Kiljiański-3,E.Rozmysłowski-1**F.Szemraj-2
10. DAJTA NAM WYGRAĆ - AGRO SERWIS 2-13
K.Foremniak-1,K.Surowiec-1**P.Franczak-9,P.Sorbian-1,D.Szewczyk-3
III - IV KOLEJKA
OPATOWSKIEJ LIGI FUTSALA
09.XII. 2018
1. EKO MAX KORNACICE - SZKOŁA NA GÓRCE 6-6
M.Hołody-5,P.Błajszczak-1***P.Stępień-1,J.Łukawski-3,P.Kurpias-2
EKO MAX KORNACICE: Łukasz Turski, Michał Mikosa, Przemysław Sokołowski, Przemysław Błajszczak,
Piotr Zając, Kamil Bełczowski, Michał Hołody, Mariusz Kacała, Michał Frelich
Szkoła na Górce – Krówka Opatowska: Jakub Piątek, Patryk Kurpias, Sebastian Mazur, Kacper Wałek, Piotr Stepień, Jakub
Łukawski, Robert Gubernat, Dawid Smalera, Jakub Niedbała, Paweł Giepard, Tomasz Wąsik
2. AGRO SERWIS - STOLARNIA DREWIENKO 6-0
J.Łowicki-1,K.Sapała-1,Michał Sidor-1,P.Frańczak-1,P.Sorbian-1,G.Zięba-1
AGRO SERWIS: Patryk Dulny, Łukasz Orłowski, Kamil Łokieć, Piotr Frańczak, Karol Sapała, Jakub Łowicki, Grzegorz Zięba, Jakub Bilski, Michał Sidor, Piotr Sorbian
STOLARNIA DREWIENKO: Sławek Tomaszewski, Lech Pustuła, Rafał Stan, Jakub Konczyk, Bartek Nowacki, Olaf Reimos, Henryk Kiljański, Sławomir Smera, Adam Sobczak,
3. EKO MAX KORNACICE - GOK SADOWIE 4-3
M.Hołody-4***J.Sokołowski-2,S.Dębniak-1
GOK SADOWIE: Sebastian Dębniak,Konrad Kijanka,Kamil Kowalski, Robert Krzemiński, Bartłomiej Kwapisz, Bartosz Saracen, Tomasz Wójcik, Konrad Kania, Jakub Sokołowski, Jerzy Nowak
4. AGRO SERWIS - SZKOŁA NA GÓRCE 16-2
G.Zięba-2,J.Łowicki-3,P.Frańczak-7, P.Sorbian-1,Michał Sidor-2, K.Sapała-1****J.Łukawski-2,
5. GOK SADOWIE - STOLARNIA DREWIENKO 7-4
K.Kijanka-4,T.Wójcik-1,B.Kwapisz-1,J.Sokołowski-1**A.Sobczyk-3,H.Kiliański-1,
6. EKO MAX KORNACICE - BETONOWA ZIELEŃ ĆMIELÓW 2-6
P.Sokołowski-1,Ł.Turski-1***M.Czerpak-2,P.Kiljański-2,D.Czuba-1,M.Czupryn-1
BETONOWA ZIELEŃ ŹMIELÓW: Hubert Czerpak, Daniel Czuba, Tomasz Stawiarski, Jakub Cebula, Szymon Ziółkowski, Cezary Cieśla, Ernest Rozmysłowski, Łukasz Portacha, Piotr Kiljański, Michał Czupryn
7. DAJTA NAM WYGRAĆ - VOLTURI PIOTRÓW 1-7
P.Uljański-1***P.Pietruszka-2,M.Wasik-1,R.Krawczyk-2,Sz.Fit-2
DAJTA NAM WYGRAĆ OSTROWIEC Św. : Arek Michałowski, Ksawery Foremniak, Bartosz Niedbała, Piotr Uliański, Arek Rutkowski, Norbert Pustuła ,Dawid Łobuz,Andrzej Mularski
VOLTURI PIOTRÓW: Paweł Pustuła, Paweł Pietruszka, Marcin Wasik, Łukasz Bęben, Damian Piotrowicz, Patryk Kaczmarczyk , Szczepan Fit, Ryszrd Krawczyk
8. SZKOŁA NA GÓRCE - GKS 1996 IWANISKA 1-6
J.Łukawski-1***M.Skuza,E.Skuza,G.Skuza,P.Papaj-2,F.Swiderski-1
GKS 1996 IWANISKA: Grzegorz Chruściel, Damian Kozłowski, Patryk Papaj, Filip Swiderski, Nikodem Kuchniak, Emil Skuza, Marcin Skuza , Łukasz Murdza
9. VOLTURI PIOTRÓW - BETONOWA ZIELEŃ ĆMIELÓW 3-6
M.Wasik-1,Sz.Fit-2***H.Czerpak-4,J.Cebula-2
I - II KOLEJKA
OPATOWSKIEJ LIGI FUTSALA
01.XII. 2018
1. AGRO SERWIS - BETONOWA ZIELEŃ ĆMIELÓW 2-4
K.. ŁOKIEĆ-1,J.BILSKI-1 ** T.STAWIARSKI-3, P.KILJAŃSKI-1
AGRO SERWIS: Patryk Dulny, Łukasz Orłowski, Kamil Łokieć, Piotr Frańczak, Karol Sapała, Jakub Łowicki, Grzegorz Zięba, Jakub Bilski
BETONOWA ZIELEŃ ĆMIELÓW: Hubert Czerpak, Daniel Czuba, Tomasz Stawiarski, Jakub Cebula, Szymon Ziółkowski, Cezary Cieśla, Ernest Rozmysłowski, Łukasz Portacha, Piotr Kiljański, Michał Czupryn
2. SZKOŁA NA GÓRCE KRÓWKA OPATOWSKA - DAJTA NAM WYGRAĆ 5-3
J.Piątek-1,S.Mazur-1,K.Wałek-1, J.Łukawski-2** A.Michałowski-2,B.Uliański-1
Szkoła na Górce – Krówka Opatowska: Jakub Piątek, Patryk Kurpias, Sebastian Mazur, Kacper Wałek, Piotr Stepień, Jakub Łukawski, Robert Gubernat, Dawid Smalera, Jakub Niedbała, Paweł Giepard, Tomasz Wąsik
DAJTA NAM WYGRAĆ OSTROWIEC Św. : Arek Michałowski, Ksawery Foremniak, Bartosz Niedbała, Piotr Uliański, Arek Rutkowski, Norbert Pustuła
3. GKS 1996 IWANISKA - BETONOWA ZIELEŃ ĆMIELÓW 1-4
P.Papaj-1**E.Rozmysłowski-1,J.Cebula-1,H.Czerpak-1,M.Czupryn-1
GKS 1996 IWANISKA: Grzegorz Chruściel, Damian Kozłowski, Patryk Papaj, Filip Swiderski, Nikodem Kuchniak, Emil Skuza, Marcin Skuza
4. GKS 1996 IWANISKA - STOLARNIA DREWIENKO 4-4
P.Papaj-1,M.Skuza-1,E.Skuza-2**R.Stan-1,B.Nowacki-2,H.Kiljański-1
STOLARNIA DREWIENKO: Sławek Tomaszewski, Lech Pustuła, Rafał Stan, Jakub Konczyk, Bartek Nowacki, Olaf Reimos, Henryk Kiljański
5. EKO MAX KORNACICE - DAJTA NAM WYGRAĆ 9-4
M.Mikosa-1,P.Sokołowski-4,P.Zając-1, K.Bełczowski-3**P.Uliański-2, A.Michałowski-1, K.Foremniak-1
EKO MAX KORNACICE: Łukasz Turski, Michał Mikosa, Przemysław Sokołowski,
Przemysław Błajszczak,Piotr Zając, Kamil Bełczowski
6. SZKOŁA NA GÓRCE - VOLTURI PIOTRÓW 0-11
Ł.Bęben-2, D.Piotrowicz-1,P.Kaczmarczyk-3,Sz.Fit-4,M.Wasik-1
Tomasz Wąsik-k.ż ( SZKOŁA NA GÓRCE)
VOLTURI PIOTRÓW: Paweł Pustuła, Paweł Pietruszka, Marcin Wasik, Łukasz Bęben, Damian Piotrowicz, Patryk Kaczmarczyk , Szczepan Fit
7. STOLARNIA DREWIENKO - VOLTURI PIOTRÓW 2-5
B.Nowacki-1,J.Kończyk-1**P.Pietruszka-1,P.Kaczmarczyk-1,Sz.Fit-3
AGRO SERWIS - GOK SADOWIE
EKO MAX KORNACICE - GOK SADOWIE - mecze Drużyny GOK SADOWIE, są przełożone na najbliższy termin OLF .